Prekių katalogas


Prekių katalogas PDF
formatu, 15,6 MB
atsisiųsti

Esate čia: Prekių grupės   Jungtys   Phoenix Contact: Jungtys   Phoenix Contact: PCB jungtys ir korpusai elektronikai
PCB jungtys ir korpusai elektronikai

 

"Phoenix Contact" COMBICON serijos PCB plokščių jungtys dėka plataus žingsnio pasirinkimo nuo 2,5mm iki 15mm ir leidžiamos srovės iki 125 A visada patenkins Jūsų poreikius. Šios jungtys pasižymi ypatingu ilgaamžiškumu ir jungimo patikimumu.

 

 

 

 

 

COMBICON control - pajungimo technologija matavimo ir valdymo sistemoms: PCB gnybtai ir jungtys su žingsniu nuo 2,54 iki 7,62 mm ir įvairiais pajungimais.   

 

 
 

control

Elektronikos komponentai tampa vis mažesni ir kompaktiškesni, bet savyje talpina vis daugiau funkcijų. Tam, kad neatsilikti nuo tendencijų PCB jungtys buvo pritaikytos mažiems kitų komponentų dydžiams. Šias jungtis, kurių išskirtinumas yra maži išmatavimai apjungia COMBICON HD jungčių serija.

 

hd

COMBICON power - PCB gnybtai leidžiantys prijungti laidininką, kurio skersmuo nuo 0,2 iki 35 mm2.  Šios serijos jungtys leidžia ypatingai lengvai pajungti laidą. Ledžiama srovė net iki 125 A.

 

 
 

power

 
COMBICON compact - šią jungčių seriją sudaro spiruoklinės ir sraigtinės pajungimo technologijos. Šios jungtys yra labai kompaktiškos, kas yra labai paranku turint nedaug montavimo vietos.  

 

 
 

compact

HOUSING - spalvų, formų ir funkcijų įvairovė - išskirtinė "Phoenix Contact" elektronikos korpusų savybė. Montavimas ant sienos arba DIN bėgelio, nuo šviesiai pilkų iki žydrų, siauri ir platus - Phoenix Contact visada pasiūlys tinkamą korpusą Jūsų elektronikos sistemai.

 

 

housings

COMBICON control 19 inch - 19 colių pajungimo blokai patikimai apsaugos Jūsų PSB ploktšes. Lengvas ir greitas pajungimas. 
 
 

19inch

 

Daugiau informacijos gamintojo kataloguose:

PCB jungtys

Korpusai elektronikai