Prekių katalogas


Prekių katalogas PDF
formatu, 15,6 MB
atsisiųsti

pH matavimas
PH450G 4-laidis pH/ORP analizatorius

Novatoriškas PH450G 4-laidis pH/ORP analizatorius turi liečiamą ekraną bei yra patikimas aukštos kokybės analizės prietaisas.  Be kitų pramonės šakų, dažniausiai šį modelį galime sutikti vandens valymo įrenginiuose. Jis turi 4 išėjimus, kurie gali būti užprogramuoti pagal įvairius poreikius, nuo aliarmo iki PID. Jutiklio tikrinimo funkcija yra standartiškai įtraukta į kiekvieną prietaisą.

Daugiau informacijos.

 14

 

FLXA202 – 2-laidis analizatorius


Naujasis FLXA202 – tai 2-laidis analizatorius, kuris yra lengvai konfigūruojamas ir pritaikomas PH/ORP, laidumo bei ištirpusio deguonies kiekio matavimui. FLXA202 turi tvirtą aliuminio korpusą ir yra pritaikytas padidinti proceso saugumą bei naudingumą.

Daugiau informacijos.

 15

 

FLXA21 – 2-laidis modulinis PH/ORP analizatorius


FLXA21 – tai 2-laidis modulinis PH/ORP analizatorius. Šis analizatorius taip pat gali būti pritaikytas ir laidumo bei ištirpusio deguonies kiekio matavimui.. FLXA21 analizatorius gali tuo pačiu metu rodyti dviejų jutiklių duomenis, taip yra sutaupoma montavimo vieta bei instaliacijos kaštai.

Daugiau informacijos

 
17
 

 

PH202 – PH/ORP analizatorius


 

PH202 – PH/ORP analizatorius, skirtas 2-laidžiai sistemai. Šis analizatorius gali būti naudojamas sprogiose zonose. Tai analizatorius, galintis komunikuoti naudojantis HART, Profibus-PA bei Fieldbus protokolais.

Daugiau informacijos.

 16 
 

Nešiojami PH/ORP matuokliai PH71 ir PH72


 

Tai PH/ORP matuokliai puikiai tinkantys laboratorijose bei gamyklose, kur reikalingas PH/ORP matavimas. Itin lengvas ir nedidelis korpusas leidžia šiuos prietaisus visada turėti su savimi.

Daugiau informacijos.

 18 
 

PH jutikliai


 

Įvairiausi SENCOM ir PH4/OR4 serijų PH jutikliai.

Platesnę  informaciją apie PH/ORP jkutiklius galite rasti ČIA.

 19 

Platesnė informacija apie pH analyzatorius.