Prekių katalogas


Prekių katalogas PDF
formatu, 15,6 MB
atsisiųsti

Keitikliai, izoliatoriai ir kartotuvai

Temperatūros keitikliai

Temperatūros keitikliai, montuojami į jutiklio korpuso vidų, gali būti kalibruojami arba programuojami su kompiuteriu. Tik APAQ serijos keitikliams kalibruoti reikalinga kalibravimo įranga (kalibratoriai). Kitų serijų keitiklius galima kalibruoti su specialia programine įranga, naudojant kompiuterį. Tai leidžia greitai ir lanksčiai pritaikyti INOR temperatūros keitiklius, įvairių procesų jutikliams. Programuojami temperatūros keitikliai gali turėti standartinį 4-20mA ar 0-10V išėjimą, o taip pat palaikyti  HART, ar Profibus duomenų perdavimo protokolus.

inor_transmitters

 

 Temperatūros keitikliai, montuojami ant DIN bėgelio, gali būti kalibruojami arba programuojami su kompiuteriu. Tik APAQ serijos keitikliams kalibruoti reikalinga kalibravimo įranga (kalibratoriai). Kitų serijų keitiklius galima kalibruoti su specialia programine įranga, naudojant kompiuterį. Tai leidžia greitai ir lanksčiai pritaikyti INOR temperatūros keitiklius, įvairių procesų jutikliams. Programuojami temperatūros keitikliai gali turėti standartinį 4-20mA ar 0-10V išėjimą, o taip pat palaikyti  HART, ar Profibus duomenų perdavimo protokolus.

Compact klasės keitikliai, itin kompaktiški "pirštukiniai" temperatūros keitikliai su M12 jungtim. Lengvai programuojami kompiuterio pagalba.

Daugiau informacijos gamintojo puslapyje

Izoliatoriai-keitikliai ir kartotuvai

Izoliatoriai-keitikliai, kartotuvai yra skirti pramoninių signalų izoliavimui ir konvertavimui.
Naudojantis šia lentele, galima pasirinkti, koks modelis jums labiausiai tinka.
inor_450
 
Daugiau informacijos gamintojo puslapyje.