Prekių katalogas


Prekių katalogas PDF
formatu, 15,6 MB
atsisiųsti

Relės ir variklių komutacinė įranga

„Phoenix Contact“ siūlo platų elektromechaninių, puslaidininkinių, laiko, tarpinių relių asortimentą, kas leidžia išpildyti visas perjungimo, atskirymo, valdymo  funkcijas. "Phoenix Contact" relės pasižymi aukšta kokybe ir ilgaamžiškumu. 

 


 
reles

PR serijos relinė sistema, susideda iš padų skirtų DIN bėgeliui, pačių relių, įvairių modulių, trumpiklių ir visų reikalingų priedų. Šias reles galima nupirkti kaip visiškai paruoštas naudojimui arba kaip modulines susidedančias sistemas. Yra galimybė kombinuoti komponentus pagal savo poreikius.
 

PR

PLC tipo relės yra vieno ar dviejų permetamų kontaktų. Vieno kontakto relės yra tik 6,2 mm storio, todėl jos labai taupo vietą automatikos spintoje, kas leidžia spintos gabaritus sumažinti iki kelių kartų. PLC reles galima pasirinkti su papildoma RC grandine, kuri reikalinga naudojant ilgas kabelines linijas, kaip apsauga nuo induktyvumo. PLC relės turi papildomą pajungimo galimybę Interface CABELING pagalba. Signalinių linijų nutiesimas tarp pramoninio valdiklio ir periferinių įrenginių užima daug laiko ir daug vietos automatikos spintoje. Valdiklių ir keitiklių sujungimas naudojant sisteminius kabelius supaprastina ir pagreitina montavimą, apsaugo nuo klaidų ir garantuoja visų sujungimų kokybę. Tarpiniai sujungimo kabeliai tarp PLC relių yra įvairių ilgių.  Kitame kabelio gale gali būti jungtis skirta Jūsų turimam valdikliui:  SIMATIC S7-300, SIMATIC S5-S7, Allen-Bradley, ABB, Mitsubishi, Yokogawa, Emerson Delta.

 

 

 

PLC

Programuojama  loginių relių sistema PLC logic - leidžia paprastai, lanksčiai ir kompaktiškai realizuoti nedidelius automatizavimo uždavinius. Sistema sudaro loginiai PLC-V8C moduliai, PLC-Interface relių sistemos ir programinė įranga LOGIC+. PLC logic apdoroja skaitmeninius ir analoginius įėjimo signalus, logines funkcijas ir laiko relės signalus, todėl gali pakeisti įprastus valdymo ir komutacijos įrenginius. Autonominis loginis modulis , kurio plotis tik 50 mm, gali apdoroti iki 16 iėjimo signalų, tačiau esant reikalui šį skaičių galima padidinti iki 48.    

 

 

plc

Relių moduliai DEK išpildyti kaip gnybtų blokai. Pasižymi ypatingu plonumu - vos 6,2 mm, palyginimui su standartinėm relėm, kurių plotis siekia 15 mm. Tokia konstrukcija leidžia ženkliai sumažinti reikalinga montavimo vietą. DEK moduliams tinka visi standartiniai priedai taikomi gnybtų moduliams, kas yra labai patogu montuotojams.   

dek


Daugiau informacijos Phoenix Contact kataloge.