Prekių katalogas


Prekių katalogas PDF
formatu, 15,6 MB
atsisiųsti

AS–i Fieldbus komponentai
 Tinklo sąsaja (Gateway)
 
pf_asi_sm_0011Tinklo sąsaja priklausanti E šeimai. Ekonomiškai optimizuota, neprarandanti įrodytos naudos valdytojui. Turinti tvirtą metalinį korpusą, diagnostikos funkciją, kuri rodoma per gerai apšviečiamą ekraną.
  
 Valdiklis E (Controller E)
 
pf_asi_sm_0012Valdiklis priklausantis E šeima. Pranoksta kitus dėl integruoto plc greitam signalo apdirbimui ir aukštesnio lygmens valdiklių darbo palengvinimui. Palaiko ryšį su „fieldbus“, lengva konfigūracija lengvina sąranką. Pasižymi integruotu vykdomų operacijų parodymų bei tvirtu metaliniu korpusu.
  
 Lauko moduliai (Field modules)
 
pf_groups_sm_0071Kompaktiškas, tvirtas, standartizuotas su M12 ryšių davikliais ir greitai integruojamomis pavaromis, veikiantis be kontrolės būtinumo. Šis modulis yra aukščiausias pasirinkimas, kuris atitinkama GSD rinkmeną.
  
 Programinė įranga (Software)
 
pf_asi_sm_0014CoDeSys yra naudojama kaip programinė įranga E šeimos valdikliui. Tai yra standartinė programinė aplinka skirta IEC 61131-3, palaikyta įžymių automatizavimo kompanijų Automatizavimo Sąjungoje (CAA). Tai suteikia klientui nepriklausomumą nuo aparatinės įrangos platformos. Programinė įranga apima visas bendras programavimo kalbas tokias kaip LD, FBD, IL, teksto formatavimą.
  
 Priedai (Accessories)
 
pf_asi_sm_0037Reikmenys, apimantys AS-i maitinimo šaltinius, CoDeSys programavimo kabelius ir Combicon jungtis, skirtas ryšiui su SmartLink vienetais.
 Daugiau informacijos rasite gamintojo puslapyje.