Prekių katalogas


Prekių katalogas PDF
formatu, 15,6 MB
atsisiųsti

AS–i I/O komponentai
 Sensoriai (Sensors with IO-Link)
 
pf_groups_sm_0029IO-sąsajos davikliai perduoda duomenis, taip pat įgalina diagnozę ir parametrų nustatymus per M12 ryšio kabelį, be to perjungimas ir analoginės išvesties duomenys gali būti panaudojami tradiciniu būdu.
  
 I/O sąsajos moduliai (AS-i interface I/O modules)
 
pf_groups_sm_0028IO sąsaja AS-i modelyje parodo pranašumus AS-i elektros instaliacijos sistemoje su standartizuota IO sąsajos komunikacija. Daviklio nustatymai gali taip pat būti išsaugoti per AS-i modulį ir, jei reikia, perduoti į naują daviklį.
  
 Lauko Moduliai (Field modules)
 
pf_groups_sm_0071Kompaktiškas, tvirtas, standartizuotas su M12 ryšių davikliais ir greitai integruojamomis pavaromis, veikiantis be kontrolės būtinumo. Šis modulis yra aukščiausias pasirinkimas, kuris atitinkama GSD rinkmeną.
  
 I/O monitorius (IO-Link display)
 
pf_groups_sm_0089IO-sąsajos displėjus yra lankstus sprendimas norint rodyti proceso vertes, tekstus ir žinutes įrenginyje. Įrenginys parodo iki keturių paskirtų proceso verčių, pavojaus signalus ir įspėjimus. Aiškiai matomas tekstas su galimybe pakeisti teksto ir fono spalvą. Su mygtukų pagalba vartotojas gali sukelti kontrolinius veiksmus naudojantis PLC ar patvirtinti pranešimus.
  
 Priedai (Tools)
 
pf_groups_sm_0031Naudodamiesi IO sąsajos privalumais paleidimo metu ar keisdami prietaisus optimaliausiu būdu, įrankiai tokie kaip atminties kištukas ar ryšys su asmeniniu kompiuteriu yra būtini.
 Daugiau informacijos rasite gamintojo puslapyje.