Prekių katalogas


Prekių katalogas PDF
formatu, 15,6 MB
atsisiųsti

AS–i I/O moduliai
 SmartLine
 
pf_groups_sm_0086SmartLine moduliai apima skaitmenines ir analogiškas įvestis/išvestis. Jie gali būti lanksčiai panaudoti kontrolės kabinetuose ar vietinėse dėžėse. Tvirti pakylantys turėklai garantuoja saugų pakilimą. Visi ryšiai yra užmaunami, kad garantuotų greitą modulių pakeitimą. Visi LED indikatoriai gali būti aiškiai matomi ant priekinės panelės. Adresavimas yra atliekamas per integruotą domkrato lizdą.
  
 Cabinet
 
pf_asi_sm_0034Kabineto moduliai yra ypač plokšti, tam, kad jie galėtų būti sujungti į esamas dalijimo dėžes ar siauras kontrolės dėžes. Įvestys maitinamos per AS-i, išvestys maitinamos per papildomą 24V šaltinį.
  
 PCB sprendimai (PCB solutions)
 
pf_asi_sm_0050AS-i PCBs gali būti įdėta bet kurioje vietoje, valdymo panelėje, kabinete ar atskirame korpuse. Kai kurie PCBs yra visiškai uždaryti ir turi ryšio laidus arba prisukamus terminalo ryšius.
  
 ProcessLine
 
pf_asi_sm_0018AS-i ProcessLine moduliai buvo specialiai sukurti naudojimui šlapiose vietose. Tvirtinimas yra padarytas iš nerūdijančio plieno ir turi apsaugą, įvertintą IP69K, kad atitiktų higieniškus reikalavimus su reguliariais valymo ciklais. Ryšys su AS-i yra atliekamas naudojantis M12 pagalba apskritam jungimui, M12 lizdai yra panaudoti periferijai. Visa padėtis LEDs yra sujungta viename centriniame lengvame kupole.
  
 CompactLine
 
pf_asi_sm_0019AS-i M12 CompactLine moduliai yra visiškai uždaryti, todėl yra ypač tinkami tvirtam pritaisymui su padidintais smūgio ir vibracijos reikalavimais. Visi M12 lizdai turi metalinias gijas. Modulius gali būti sujungti per siejiklį ar per integruotą infraraudoną interfeisą. M8 moduliai ypač maži, todėl neužima daug vietos norint montuosi iš priekio arba šono.
  
 Universalūs moduliai (Universal modules)
 
pf_asi_sm_0020Universalaus modulio ypatybė yra universalus AS-i EMS sąsaja, kuri gali būti identifikuota FC aparatinės dalies, kuri yra identiška ClassicLine. Moduliai gali būti su skaitmeninėmis ir analogiškomis įvestimis ir išvestimis.
  
 ClassicLine
 
pf_asi_sm_0021ClassicLine šeima siūlo didelia įvesties/išvesties konfigūracijų įvairovę. Gaminių asortimentas tęsiasi nuo mažiausio modulio su 2 įvestimis, 2 išvestimis ir išplėstu adreso rėžimu.
  
 ClassicLine
 
pf_asi_sm_0048Nauji ClassicLine moduliai lauko montavimui, lengviau naudojami su nauja asamblėjos technologija. Ši technologija garantuoja greitą, tolygų ir tuo pačiu metu labai saugų montavimą.
  
 Apšviečiami mygtukai (Illuminted puch-button modules)
 
pf_asi_sm_0022Apšviesti AS-i modulio mygtukai pagerina modulio matymo diapazoną. Jame sumontuoti 2 šviesos indikatoriai, kurie yra integruoti į modulio mygtukus, norint sumažinti modulio matmenis. Galima rinktis iš skirtingų spalvų indikatorių ir raktu valdomo jungiklio.
  
 Modulio aparatinės dalys (Module lower parts)
 
pf_asi_sm_0023EMSO modulio aparatinė dalis yra reikaligas priedas ClassLine, universaliems moduliams, mygtukams su šviesos indikatoriais bei AirBoxes.
  
 Priedai (Accessories)
 
pf_asi_sm_0038Combicon jungtys SmartLine moduliams yra prieinamos su prisukamais terminalais, narvo spaustuvais, izoliacijos pakeitimo terminalais ir KADANGI-I Quix izoliacijos pakeitimo terminalais greitam ryšiui su KADANGI-I.
 Daugiau informacijos rasite gamintojo puslapyje.