Prekių katalogas


Prekių katalogas PDF
formatu, 15,6 MB
atsisiųsti

Esate čia: Prekių grupės   Pramoniniai kompiuteriai ir ryšio įranga   ifm electronic: Pramoniniai kompiuteriai ir ryšio įranga   ifm electronic: AS–i maitinimo šaltiniai, klaidų monitoriai
AS–i maitinimo šaltiniai, klaidų monitoriai
 Maitinimo šaltiniai (24 V DC power suplies)
 
pf_groups_sm_0074Aukštos kokybės maitinimo šaltinis, turintis perjungimo rėžimą, vienos ir trijų fazių įtampą su plataus diapazono įvestimis. Šaltinis pasiekiantis net 94% efektyvumo garantuoja, kad kontrolės kabinetas įšils nežymiai. Vienetai yra apsaugoti nuo pernelyg aukštos įtampos ir nuolatinių trumpų sujungimų.
  
 AS-i maitinimo šaltiniai (AS-i power suplies)
 
pf_groups_sm_0054Visi AS-i maitinimo šaltiniai yra pirminiai, turintys perjungimo rėžimą bei pasižymintys aukštu efektyvumo laipsniu. Tvirtas 0žiasio turėklų tvirtinimas gali būti lengvai sujungtas dideliuose kontrolės kabinetuose taip pat kaip ir vietinėse dėžėse. Pirminiai įtampos diapazono ruožai siekia nuo 24 V DC per 230 V kintamosios srovės iki 400 V trijų fazių kintamosios srovės ir gali būti pritaikyti vietinėms sąlygoms.
  
 Įžeminimo klaidos monitoriai (Earth fault monitors)
 
pf_asi_sm_0004Įžeminimo klaidos monitoriai nėra privalomi AS-i tinklams, tačiau jie gali būti būtini norint aptikti įžeminimo klaidas, kurios gali ilgam išjungti elektrinę produkciją. Šio pavojaus įvestinima turi būti visaapimančios mašininės sąvokos dalimi.
  
 Izoliacijos monitoriai (Insulation monitor)
 
pf_asi_sm_0004Izoliacijos klaidos monitoriaus funkciją yra panaši į įžeminimo klaidos, tačiau įžeminimo klaidos įvertinimas yra daug sudėtingesniame lygmenyje, kad simetriškos įžiaminimo klaidos galėtų taip pat būti aptiktos ir signalizuotos.
 Daugiau informacijos rasite gamintojo puslapyje.