Prekių katalogas


Prekių katalogas PDF
formatu, 15,6 MB
atsisiųsti

AS–i oro valdymo įrenginiai
 Vožtuvas (3/2-way valve)
 
pf_asi_sm_0028AS-i AirBoxes su dviem 3/2 (monostabiliais) vožtuvais ypač tinka dviejų vienų metu veikiančių pavarų naudojimui. Integruoti vožtuvai sukeliami per AS-i, kuris aktyvina atitinkamą svarbiausią vožtuvą. Abu integruoti vožtuvai gali būti pajungti atskirai.
  
 Monostabilus vožtuvas (4/2-way valve monostable)
 
pf_asi_sm_0029AS-i Airboxes su 4/2 vožtuvais ypač tinka dvigubo veikimo pneumatinėms pavaroms. Kaip ir visi Airboxes, savyje turi padėtis grįžtamajam ryšiui bei pneumatinį rankinį valdymą.
  
 Monostabilus vožtuvas (5/2-way valve monostable)
 
pf_asi_sm_0049AS-i AirBoxes su 5/2 vožtuvais ypač tinka dvigubo veikimo pavarų naudojimui. Integruotas vožtuvas yra sukeliamas per AS-i, kuris aktyvina pagrindinį vožtuvą. Pagrindinis vožtuvas AirBox monostabiliame rėžime sugrįžta į savo pradinę padėtį, jei tik negaunamas signalas iš AS-i, arba nustojamas tiekti suspaustas oras.
  
 Bistabilus vožtuvas (5/2-way valve bistable)
 
pf_asi_sm_0049AS-i AirBoxes su 5/2 vožtuvais ypač tinka dvigubo veikimo pneumatinių pavarų naudojimui. Palyginti su monostabiliu AirBox, bistabilus AirBox rėžimas turi dvi apibrėžtas padėtis. Du integruoti vožtuvai yra sukeliami atskirai per AS-i, kurie aktyvina pagrindinį  vožtuvą į atitinkamą padėtį. AirBox bistabiliame rėžime pagrindinis  vožtuvas palieka savo galo padėtį, tik tada kai atitinkamas vožtuvas yra suaktyvintas.
  
 Vožtuvas (5/3-way valve with blockedmiddle position)
 
pf_asi_sm_0049AS-i AirBoxes su 5/3 vožtuvais ypač tinka dvigubo veikimo pavarų naudojimui. Du integruoti vožtuvai yra sukeliami atskirai per AS-i, kurie aktyvina pagrindinį  vožtuvą į atitinkamą padėtį. Blokuota vidurinė padėtis yra panaudojama, kai stūmoklis neturi palikti savo galo padėties tam tikrą laiką, jeigu atsirado nesklandumų tiekiant suspaustą orą arba atsiradus elektrinės sistemos gedimui.
  
 Modulio aparatinės dalys (Module lower parts)
 
pf_asi_sm_0023EMSO modulio aparatinės dalys yra būtinas bendrininkas produktų šeimoms: ClassicLine, universalūs moduliai, mygtuko su šviesos indikatoriumi moduliui bei AirBoxes.
 Daugiau informacijos rasite gamintojo puslapyje.