Prekių katalogas


Prekių katalogas PDF
formatu, 15,6 MB
atsisiųsti

Esate čia: Prekių grupės   Pramoniniai kompiuteriai ir ryšio įranga   ifm electronic: Pramoniniai kompiuteriai ir ryšio įranga   ifm electronic: AS–i prietaisai vožtuvams ir jų pavaroms
AS–i prietaisai vožtuvams ir jų pavaroms
 Grįžtamasis ryšys (Position feedback)
 
pf_asi_sm_0010Induktyvus dvejopas daviklis aprūpina novatorišką grįžtamąjį ryšį ketvirčio apsisukimo pavaroms. Jis aptinka atidarytą/uždarytą padėtį naudojantis ritulio pagalba, sumontuoto ant sukimosi ašies. Integruotas AS-i ryšys tuo pačiu metu aprūpina įtampa ir „bus“ tipo sąsają. Naudojantis šiais davikliais, nuolatiniai smūgiai (pavyzdžiui sanitariniuose vožtuvuose) gali būti aptikti.
  
 Grįžtamasis ryšys su vožtuvo kontrole (Position feedback and valve control)
 
pf_asi_sm_0010Dvejopi T šeimos davikliai tinka kontrolei ir pneumatinio apsisukimo pavarų padėties grįžtamajam ryšiui nustatyti. Iki 2 įvesties ir 2 produkcijos signalų yra perduodami per 2 laidų kabelį (AS-i). Iki 62 pavarų su solenoido vožtuvu gali būti sukelti per vieną AS-i valdymo pultą. Diagnostiniais tikslais, laidinis lūžis ir trumpas sujungimas yra kontroliuojami ant vožtuvo.
  
 Priedai (Accessories)
 
pf_asi_sm_0045Didelis reikmenų diapazonas garantuoja patogią adaptaciją daviklių ketvirčio apsisukimo metu su skirtingomis pavaromis. Skirtingos siejiklio lėkštės ir tikslo rituliai lengvina pakilimą.
 Daugiau informacijos rasite gamintojo puslapyje.