Prekių katalogas


Prekių katalogas PDF
formatu, 15,6 MB
atsisiųsti

AS–i sąsajos plėtimas
 Kartotuvas (Repeater)
pf_asi_sm_0015

Standartinis AS-i tinklas, kuriam kartotuvai nėra reikalingi jeigu kabelis yra 100 metrų ilgio.
Naudojami kai:

  • Padidintų ilgį 100 metrų
  • Galvaniškai atrišti kelias dalines linijas
  • Padidinti einamajam vartojimui
 Ryšio nutraukimo sensorius (Bus termination)
 
pf_asi_sm_0016AS-i tinklas yra paprastai atidaromas gale, t.y. valdytas be nutraukimo. Dažnai, daugiau kaip šimto metrų kabeliai yra padėti netvarkingai, tokiu atveju galima susidurti su sutrikdyta komunikacija. Tam, kad pašalinti galimus kabelio atspindžius, yra naudojami AS-i kabelio terminatoriai. Naudojant kabelio terminatorių tinklas gali dažnai būti didinamas iki 200 metrų.
  
 Derintuvas (AS-i tunner)
 
pf_asi_sm_0002AS-i imtuvinis derintuvas funkcionuoja panašiai kaip kabelio terminatorius. Tai sudaro kabelio terminatorių, kurio nėra, tačiau, netaisytas, bet kintamai sureguliuotas į egzistuojantį tinklą per mikroprocesorių geriausiu būdu. Ši „suderinimo funkcija“ gali būti atgaivinta tuo atveju jeigu pakeičiame arba padidiname tinklą. Priklausomai nuo topologijos, gali būti gaunamas iki 200 metrų AS-i tinklas.
  
Testeris (AS-i tester)
 
pf_asi_sm_0002Paskutinė AS-i testerio versija turi diagnostinį „šviesoforą“ LEDs (raudonas/geltonas/žalias), kad parodytų einamosios žinutės kokybės padėtį. Su asmeninio kompiuterio programinės įrangos pagalba aštrios klaidos, pavyzdžiui sukeltos EMC, gali būti aptiktos ir įrašytos. Profilaktinio patikrinimo tikslais, gali būti atlikta išsami tinklo analizė, taip pat užtikrintas darbuotojų saugumas.
  
 Kabeliai ir jungtys (Flat vables, cables and connectors)
 
pf_access_sm_0028AS-i plokščias kabelis yra dalis greitos ryšio sąvokos, kurioje visi komponentai yra prijungti per 2 polius su izoliacijos pakeitimo technologijos pagalba. Tolimesni kabeliai ir sujungėjai tarnauja periferijos ryšiui.
  
Kabeliai, skirstytuvai ir jungtys (Flat cable splitters and insulation displacement connectors)
 
pf_access_sm_0029Plokščiojo kabelio skirstytuvas ir izoliacijos pakeitimo sujungėjai atstovauja pigiai alternatyvai AS-i plokščiam kabeliui.
 Daugiau informacijos rasite gamintojo puslapyje.