Prekių katalogas


Prekių katalogas PDF
formatu, 15,6 MB
atsisiųsti

AS–i saugumo prietaisai
 Saugumo kontrolieriai (Safety controllers SmartSPS)
 
pf_groups_sm_0088Du integruoti PLCs (1 x automatiškai išsijungiantis, 1 x standartas) galingi procesoriai, didelė atmintis ir daugybė palaikomų protokolų leidžia kontroliuoti pažangias sistemas.
  
Saugumo monitoriai (Safety monitors)
 
pf_groups_sm_0023Saugumo monitoriai rodo vieną ar du nepriklausomus produkcijos signalo perjungimo prietaisus. Funkcija gali būti laisvai suformuota per ASIMON programinę įrangą. Saugus AS-i įvedimas, gali būti laisvai sukombinuotas grupėms. Keli saugumo monitoriai gali būti valdomi viename AS-i tinkle.
  
 Programinė įranga (Software)
 
pf_asi_sm_0014ASIMON programinės įranga naudojama programavimui ir saugumo monitorių parametrų nustatymui. Po baigimo, programinė įranga sukuria patvirtinimo ataskaitą, kuri yra didelės dokumentacijos dalis.
  
 Priedai (Accessories)
 
pf_asi_sm_0040Programavimo kabeliai sujungimui su asmeniniu kompiuteriu, taip pat saugumo monitorių jungtys gali būti įsigytos kaip priedai.
  
 SmartLine
 
pf_asi_sm_0007Saugūs AS-I įvedimo moduliai, gali būti panaudoti kontrolės kabinetuose ar vietinėse dėžėse saugumo jutiklių ryšiui, pavyzdžiui elektroninis sustojimas ar durų jungikliai. Visi padėties požymiai yra pateikti per LEDs ant priekinės panelės.
  
 PCB sprendimai (PCB soliutions)
 
pf_asi_sm_0050AS-i PCBs gali būti patalpintas bet kurioje vietoje: ant panelės, kontrolės kabinete ar kitoje atskiroje erdvėje. Kai kurie iš PCBs yra visiškai uždaryti ir turi ryšio laidus arba prisukamą terminalo jungtį.
  
 Priedai (Accessories)
 
pf_asi_sm_0038 Reikmenys įdiegimui ir sąrankai.
  
 Universalūs moduliai (Universal modules)
 
pf_asi_sm_0055Universalūs moduliai rodo AS-i EMS sąsają, kuri gali būti identifikuota FC žemesnės dalies. Šie moduliai yra identiški ClassicLine, mygtukams su šviesos indikatoriais ir AirBoxes. Moduliai yra pasiekiami su skaitmeninėmis ir analoginėmis įvestimis ir išvestimis.
  
 ClassicLine
 
pf_asi_sm_0041TÜV patvirtino saugumo modulis naudojamas ClassicLine mechaninių ir elektroninių jungiklių saugiam ryšiui sukurti. Vienetus lengva valdyti kaip standartinius įvesties modulius.
  
 Modulio aparatinės dalys (Module lower parts)
 
pf_asi_sm_0023Plokščias ir apskritas kabelines aparatinės dalies AS-i ryšiui sukurti, tai pat papildomas 24V elektros srovės  aprūpinimas.
  
 Sustabdymo mygtukas (e-stop)
 
pf_asi_sm_0042Elektroninio sustabdymo jungiklis. AS-i saugumo darbe versija užtikrina elektronikos saugumą. Tokiu būdu galimas tiesioginis jungiklio prijungiamas prie kabelio.
  
 Priedai (Accessories)
 
pf_asi_sm_0043 Įrangą adresavimui ir sąrankai.
  
 Klaudų sensoriai (Fail-safe inductive sensors)
 
pf_asi_sm_0009Automatiškai išsijungiantys induktyvūs davikliai keičiantys elektromechaninius jungiklius ant durų ir apsauginių prietaisų. TÜV pritarė, kad davikliams nereikalingas joks ypatingas dublikatas. Šie davikliai sujungia metalus tokius kaip nerūdijantis plienas ar mažaanglis plienas. Tokiu būdu, jie funkcionuoja be kontakto, nenusidėvi ir savikontroliuojantys ir garantuoja aukštą veiksnumo trukmę.
  
 Saugūs durų jungikliai (Safe AS-i door switches with guard locking)
 
pf_groups_sm_0065Naujas saugus AS-i durų jungiklis su apsaugos užrakinimo funkcija. AS-i durų jungikliai yra su atskiromis pavaromis ir apsaugos užrakinimu, kuris leidžia vartotojui įdiegti blokavimo įtaisus pagal EN 1088.
 Daugiau informacijos rasite gamintojo puslapyje.