Prekių katalogas


Prekių katalogas PDF
formatu, 15,6 MB
atsisiųsti

Darbo vietos

Darbo vietos - "all-in-one" įrenginiai, viename korpuse jungiantys:

  • pramoninį kompiuterį;
  • LCD monitorių;
  • klaviatūrą;
  • pelę.
 
  workstation

 

Šiuolaikinės darbo vietos įrenginiai - kompaktiški įrenginiai, kurie nedidelio svorio dėka gali būti pernešamos vieno žmogaus, tačiau tokie įrenginiai pasižymi patikimumu ir aukštu apsaugos nuo aplinkos poveikio lygiu. Šias darbo vietas galima suskirstyti į keturis tipus:

1. Darbo vietos skirtos 19" spintoms

Šių įrenginių konstrukcija leidžia juos montuoti į 19" spintas. Priekinėje panelėje yra visi išėjimo/įėjimo lizdai, taip pat LCD ekranas, klaviatūra ir duomenų laikmenų jungtys. 
 

2. Panelinės darbo vietos

Pagrindinis šių darbo vietų išskirtinumas yra jų konstrukcija, kuri riboja papildomų plokščių montavimą, taip pat ir klaviatūros nebuvimas. Labai dažnai šios darbo vietos turi lietimui jautrius ekranus.
 

3. Mobilios darbo vietos

Dauguma šių darbo vietos atrodo kaip nedideli metaliniai arba plastikiniai keisai. Geros techninės charakteristikos ir aukštas funkcianalumas leidžia šias darbo vietas naudoti įvairiausiose srityse, pradedant nuo naudojimo kaip paprastą nešiojamą kompiuterį, baigiant sudėtingų nešiojamų diagnostikos sistemų kūrimu.  

4. CompactPCI/PXI darbo vietos

Pagrindinis šio tipo darbo vietų išskirtinumas: jos surinktos atsižvelgiant į CompactPCI/PXI specifikacijas. Sumontuotos į standartinius CompactPCI/PXI korpusus su integruotu TFT LCD ekranu. Šio tipo darbo vietos plačiai naudojamos duomenų surinkimo sistemose, matavimo sistemose.  

 

Platesnė informacija.