Prekių katalogas


Prekių katalogas PDF
formatu, 9,3 MB
atsisiųsti

Esate čia: Prekių grupės   Valdikliai   IPC2U: Valdikliai
Valdikliai

Pramoniniai valdikliai

Universalūs pramoniniai valdikliai pagaminti kompiuterinių procesorių pagrindų, juos galima programuoti C++ ir jau su sukurtais paketais tokiais kaip ISAgraf, Indusoft. Programavimas C++ kalba sumažina jūsų kaštus, nes nereikia mokėti už programinę įrangą. Šie valdikliai yra gan universalūs, jie turi plačią gamą analoginių ir diskretinių išėjimų/įėjimo modulių tokių kaip: termopora, RTU,universalūs, rėliniai, tranzistoriniai, laikmačiai, skaičiuotuvai ir dar daug kitų.

Dar vienas privalumas yra tas, kad jie jungiasi per RS485 sąsają, kiekvienas kompiuteris gali prisijungti iki 256 valdiklių. Valdikliai bendrauja MODBUS ir DCON protokolais.

Didesnes galimybes turi Wincon-8000. Jie palaiko Windows CE arba Linux, užtenka pasijungti prie jo  monitorių, pelę ir klaviatūrą ir galima programuoti. Dar viena galimybė yra ta, kad visualizacijai nereikia jokių panelių užtenka tik pajungti monitorių ir visualizacija su lietimo funkcija jau bus ekrane.

Programuojami su C++. Jungiami įėjimų/ išėjimų (analoginiai, skaitmeniniai, RTD, termoporų, skaitiklių) I-7188 moduliai.  

Maža kaina – paprastas programavimas ir plėtimo galimybės. I-7188 serijos valdikliai suderinami su PC 40MHz, 512kb Flash, 512kb SRAM, Ethernet, 1xRS232, 1xRS485, 7 simbolių ekranas, Modbus TCP. Įvairios konfigūracijos.

Platesnė informacija mūsų tinklapyje arba gamintojo puslapyje.