Prekių katalogas


Prekių katalogas PDF
formatu, 9,3 MB
atsisiųsti

Esate čia: Gamintojai   FESTO
FESTO

Bendradarbiaudami su Festo galime pasiūlyti savo klientams ypatingai platų pneumatinių įrengimų ir automatikos technologijų produktų ir paslaugų asortimentą. Festo inovacijos pneumatinių ir elektrinių pavarų technologijose užtikrina gamybos ir procesų produktyvumo augimą, skatina Jūsų verslo sėkmę. Viskas pramonės ir procesų automatizavimui- nuo atskirų komponentų iki galutinių sprendimų.

Festo


Mechanizmai užtikrina patikimą darbą ir ypatingą tikslumą. Iš plataus vožtuvų ir cilindrų asortimento galima pasirinkti idealų sprendimą kiekvienam konkrečiam atvejui. Ir, be abejo, visada siūlome įvairias alternatyvas.
Šiuolaikiški sprendimai yra pagrįsti pneumatikos ir elektronikos derinimu. Elektroninės valdymo sistemos ne tik daro pneumatiką žymiai "protingesne", bet ir gerokai greitesne. Festo vystymosi tendencijos yra nukreiptos į surinktus mechanizmus ir sistemas, o platus jos produktų asortimentas yra neatsiejamas nuo dešimtmečių patirties ir nenuilstamo siekio pateikti išbaigtus sprendimus.Festo

 

Būdama procesų automatizavimo pramonės šakos partnerė Festo tiekia paruoštus instaliuoti šiai pramonės šakai skirtus pneumatinius komponentus. Komponentai turi apsaugos nuo sprogimo klasę ir yra ekonomiški.
Festo tiekia atskirus standartizuotus komponentus ir išbaigtas valdymo sistemas.
 
Procesų pramonėje automatizavimas atlieka svarbiausią vaidmenį – bet kur, kur tik reikia skysčius transportuoti, valdyti, paruošti, valyti, užpildyti ar atskirti: vandens tiekimo ir nuotekų valymo įmonėse, elektrinėse, maisto pramonės įmonėse, popieriaus fabrikuose ir dujų įmonėse, chemijos, farmacijos, naftos perdirbimo įmonėse ir kt. Šioms medžiagoms reikalingas tikslus reguliavimas ir valdymas. Praktikoje tai atliekama suspausto oro žarnelėmis bei elektriniais laidais kartu su skirstytuvais, jutikliais ir skirstytuvų valdymo technologijomis.

Festo siūlo adaptuotus, ekonomiškus, patikimus automatizavimo sprendimus. Ir viskas iš vienos įmonės: nuo sklendžių ir pneumatinių pavarų iki valdymo sistemų su valdikliais bei skirstytuvų terminalais panaudojant įvairias valdymo sąsajas.

Festo

Daugiau informacijos rasite FESTO tinklalapyje .