Prekių katalogas


Prekių katalogas PDF
formatu, 15,6 MB
atsisiųsti

Esate čia: Gamintojai   ifm electronic
ifm electronic

Matavimas ir valdymas 


Jei Jums reikia inovatyvių automatikos technologijų, ifm yra idealus partneris. Nuo pat įkūrimo 1969 m. ifm vystė, gamino ir pardavinėjo pramoninius jutiklius, valdiklius ir automatikos sistemas visame pasaulyje.

Šiandien ifm grupė yra šeimos antros kartos verslas su daugiau nei 5,000 darbuotojų 70-yje šalių, viena iš lyderių pramonės srityje pasaulyje. ifm suderina tarptautinę veiklą ir inovatyvumą su vidutinio dydžio augančios įmonių grupės lankstumu bei artimu bendradarbiavimu su klientais.

ifm_figures_and_facts_slideshow_19

ifm – arti Jūsų!

ifm sėkmės pagrindinis faktorius visada buvo žmonės. Pardavimų ir aptarnavimo komanda iš 1,300 darbuotojų  aptarnauja klientus visame pasaulyje. Ekspertai, dirbantys regionuose, žino vietines sąlygas ir suteikia individualų palaikymą. Daugiau nei 600 žmonių tyrimų ir vystymo departamente dirba glaudžiai bendradarbiaudami su klientais, taip pat tyrimų institutais ir universitetais tam, kad kurtų sprendimus ateičiai. Šio darbo rezultatas – daugiau nei 600 patentų ir 70 naujų paraiškų 2013 metais.


Kokybė „Pagaminta Vokietijoje“

ifm taiko aukštos kokybės standartą "Pagaminta Vokietijoje". ifm glaudžiai susijęs su Vokietija, kur vyksta gamyba. Pagrindinė kompanijos būstinė yra Esene, o vystymo bei gamybos veikla – Konstancos ežero regione, kur sukuriama ir pagaminama apie 88 procentus viso ifm produktų asortimento. Kitos gamyklos didelėse rinkose Azijoje ir JAV leidžia greitai reaguoti į vietos poreikius. ifm kokybės standartų užtikrinimui darbuotojai iš kitų šalių apmokomi Vokietijoje.


Didžiulė produktų įvairovė

ifm išskirtinai didelis produktų asortimentas ne tik patenkina visus santykinai standartinius poreikius, bet ir individualius specifinius poreikius. Be padėties ir proceso jutiklių siūlomi jutikliai judesio valdymui ir saugumo technikai, taip pat pramoninės vaizdų, ryšio, atpažinimo sistemos ir įranga mobilioms mašinoms. Dėka šio produktų krepšelio ifm pasiekė € 630 millionų apyvartą 2013 metais.

ifm_figures_and_facts_slideshow_03

ifm ir Elinta

Elinta nuo 2002 m. yra vienintelis oficialus ifm atstovas Lietuvoje ir pagal savo rinkos dydį yra vienas sėkmingiausiai veikiančių prekybos partnerių pasauliniu mastu. Tik Elintoje galite įsigyti ifm produktų už žemiausią kainą, greičiausiai gauti prekes, taip pat gauti geriausią techninį palaikymą.

 

Daugiau informacijos apie šį gamintoją galite rasti ifm electronic tinklapyje.