Prekių katalogas


Prekių katalogas PDF
formatu, 9,3 MB
atsisiųsti

Esate čia: Gamintojai   Mean Well
Mean Well

„Mean Well”įmonių korporacija yra viena iš lyderiaujančių komutuojamų maitinimo šaltinių gamintojų visame Taivane. Įmonė buvo įkurta dar 1982 ir gavo ISO-9001 sertifikatą. Plati gamybos gama apiima AC/DC komutuojamus maitinimo šaltinius, DC/DC konverterius, DC/AC inverterius, bei elementų pakrovėjus.
„Aukščiausios kokybės užtikrinimas ir klientų pasitenkinimas” yra pagrindinis šios kompanijos tikslas. Pramonėje svarbu turėti kokybišką ir ilgaamžišką  produktą, kuris ne tik būtų funkcionalus, bet ir turėtų prieinamą kainą. Koks tai bebūtų „Mean Well” kompanijos gaminys, prieš išeidamas į masinę gamyba, jis yra ilgai projektuojamas, bandomas ir tik praėjus visus kokybės testus išleidžiamas į rinką. Kompanija turi daugiau kaip 20 metų darbo patirtį ir toliau investuoja į naujus išradimus. Neseniai įdiegta pažangi kompiuterizuota valdymo sistema leido padidinti darbo našumą administruojant pardavimus ir pirkimus, gamybos valdymą, tiekimą bei klientų aptarnavimą. Tokiu būdų „Mean Well” gali užtikrinti geriausią CQTS (angl. Cost, Quality, Delivery Time, Service) rodiklį.

„Mean Well” jau pelnė gerą reputacija, kuri remiasi aukštos kokybės maitinimo šaltinių gamyba ir jų konkurencinga kaina. Per paskutinius metus,  „Mean Well” maitinimo šaltinių pardavimai išaugo 28%. Visame pasaulyje yra per 100 atstovybių ir partnerių, o jų produkciją naudoja milijonai klientų.

„Mean Well” turi apytiksliai 2,500 standartinių modelių, kurie plačiai naudojami pramoninės automatikos, komunikacijos, medicinos bei biuro automatizavimo srityse.