Prekių katalogas


Prekių katalogas PDF
formatu, 15,6 MB
atsisiųsti

Esate čia: Gamintojai   Rittal
Rittal

„Rittal“ yra aukščiausio lygio visame pasaulyje žinomas tiekėjas, galintis pasiūlyti naujoviškas spintų ir korpusų technologijas nuo A iki Z.

 

rittal

 

Gaminiai ir paslaugos:

 • pramoninės spintos ir korpusai;
 • korpusai elektronikai; 
 • mikroklimato įrangos sistemos; 
 • elektros srovių paskirstymo įranga; 
 • produktai ir sprendimai skirti IT&T;
 • komunikacinės sistemos;
 • interaktyvios įrangos terminalai.

Skaičiai:

 • virš 10000 nuolatinių darbuotojų visame pasaulyje;
 • 19 moderniausių gamybos linijų visame pasaulyje; 
 • 60 dukterinių įmonių; 
 • 22 paskirstymo centrai Vokietijoje, daugiau nei 150 visame pasaulyje; 
 • virš 70 tarptautinių agentūrų; 
 • virš 10000 standartinių gaminių, kuriuos galima gauti tuojau pat.

„Rittal“ yra aukščiausio lygio, visame pasaulyje gerai žinomas tiekėjas, galintis pasiūlyti naujoviškas spintų ir korpusų technologijas nuo A iki Z. 10000 darbuotojų visame pasaulyje, 19 aukščiausių technologijų gamyklų, 60 dukterinių įmonių, 22 paskirstymo centrų Vokietijoje ir daugiau nei 150 visame pasaulyje. Taip pat veikia daugiau nei 70 tarptautinių agentūrų. Virš 10000 standartinių gaminių galima gauti tuojau pat. „Rittal” siūlo savo gaminius:

 • paskirstymo skydai ir spintos;
 • elektros energijos paskirstymo įrenginius;
 • mikroklimato kontrolės įrenginius;
 • korpusai elektronikai;
 • produktai ir sprendimai skirti IT& T;
 • laukui skirtas spintas.

„Rittal” – naujovės

Korpusų sistemos, kurios patenkina net pačius aukščiausius praktinio naudojimo reikalavimus, yra vienas iš „Rittal“ prekinių ženklų. Mes pritaikysime idealų korpusą bet kokiam tikslui, patį tinkamiausią IT stovą, bei pasiūlysime optimaliausią korpusą elektronikai.

Labai našūs srovės paskirstymo komponentai, puikiai suderinti su klimato valdymo prietaisais ir sudėtingais lauko sprendimais, užbaigia unikalią, visą apimančią korpusų seriją, kurią sukūrė šis pasaulinis inovacijų verslo šulas. „Rittal“ yra vienas iš pasaulyje pirmaujančių tiekėjų, kurie orientuoti į ateities technologijas, todėl jis gali iš karto pasiūlyti daugiau nei 10000 standartinių gaminių. Visa produkcija yra patvirtinta atitinkamais valstybiniais ir tarptautiniais atitikties sertifikatais.

Modernus dizainas, tobuli ergonominiai ir naudojimo taikymai, bei sugebėjimas pasiūlyti „Rittal“ partneriams sprendimus, kurie tiksliai suderinti su individualiais poreikiais, yra neabejotini „Rittal“ pranašumai. Šiais pranašumais bet kada gali pasikliauti ir remtis visi „Rittal“ partneriai.


Rittal” gamybos technologija

Novatoriška energija ir profesionalus naujų idėjų formų taikymas yra nenugalima „Rittal“ kombinacija. Aukščiausios technologijos gamybinė įranga leidžia įgyvendinti mūsų troškimus.

Ultra-moderni technologija ir į ateitį orientuoti metodai lemia spintų ir korpusų sprendimus, kurių kokybė yra tolygi nepaprastam ekonomiškumui. Pagrindą sudaro pilnai automatizuotos suvirinimo, surinkimo ir pakavimo linijos – tai labai naujoviškos ir ekologiškos gamybos fazės, susidedančios iš plazmos suvirinimo ir į ateitį orientuotų elektroforezės panardinimo, kurie užtikrina aukštos produkcijos standartus. Rezultatas: 19 „Rittal” aukščiausios technologijos gamyklų visame pasaulyje tiekia produktus, kurie už pinigus suteikia tikrą kokybę.


„Rittal” kokybė

Naujoviškų „Rittal“ gaminių pritaikymo sritys tampa vis įvairesnės, o poreikiai vis sudėtingesni. Tik nuoseklus kontrolės valdymas gali užtikrinti pastovų gaminių, paslaugų ir vidinių procesų tobulinimą. „Rittal“ partneriai gauna naudos iš nuolatos išlaikomų aukščiausių standartų, kurie patenkina jų lūkesčius, bei suteikia galimybę nedraudžiamai naudoti šiuos gaminius visame pasaulyje. Nuosekli „Rittal“ kokybės filosofija leido gauti tokius pripažintus tarptautinius sertifikatus kaip DIN EN ISO 9001:2000. Šiuos sertifikatus gavome dėl atidaus vertingų natūralių išteklių naudojimo, saugant aplinką ir visuomenės sveikatą. Dėl tokių įtikinančių faktų „Rittal“ ekologijos ir ekonomikos tinklas buvo sertifikuotas, kaip atitinkantis DIN EN ISO 14001:2004 ir OHSAS 18001:1999 standartus.

 

Rittal kokybės sertifikatai

 „Rittal” platinimas

... vieną minutę užsisakai iš „Rittal“ – kitą tau jau pristatomas tavo užsakytas gaminys!
„Rittal“ partneriams laikas – tai pinigai. Įtempti kompleksinių projektų įgyvendinimo grafikai reikalauja, kad užsakymai būtų pristatomi laiku, o darbuotojai dirbtų lanksčiai.Vietinis, tiesioginis susisiekimas su mūsų partneriais yra be galo svarbus. 60 dukterinių įmonių, 22 paskirstymo centrai ir virš 70 tarptautinių agentūrų užtikrina, kad išmanantis personalas būtų šalia ir užtikrintų sklandų techninį aprūpinimą. Mobilių, į klientą orientuotų gaminių, pristatymai ir pasaulinės prezentacijos, rengiamos visose svarbiose prekybos mugėse ir parodose, pabrėžia įtikinamą „Rittal“ platinimo idėją.

 

Aptarnavimas

„Rittal“ aptarnauja visame pasaulyje!
Į klientą orientuotos įvairios paslaugos, susijusios su plačiu „Rittal“ gaminių asortimentu, jau senai tapo kasdienine „Rittal“ praktika. Mes pateikiame platų praktinių informacinių leidinių pasirinkimą, pavyzdžiui, katalogus ir brošiūras, bei begalę informacinių seminarų mūsų partneriams, kadangi aktualumas mums yra vienas iš svarbiausių prioritetų. Ypatingai didelis dėmesys „Rittal“ paslaugų idėjoje skiriamas elektroninėms konfigūracijos priemonėms. „Paklausi informacija“ yra mūsų moto – nesvarbu, ar ji pateikiama Internetu ar iš CD-ROM – ją galima gauti greitai, ji yra patikima ir orientuota į vartotoją. Kompetentingos aptarnavimo komandos užtikrina pagalbą visiems „Rittal“ klientams. Ši pagalba yra individuali: atsakoma tuojau pat, pateikiant išsamų ir konkretų atsakymą į Jūsų užduotą klausimą.

 

Daugiau informacijos rasite Rittal tinklalapyje.