Prekių katalogas


Prekių katalogas PDF
formatu, 9,3 MB
atsisiųsti

Esate čia: Gamintojai   ifm electronic   Valdikliai   Sistemos mobilioms mašinoms
Sistemos mobilioms mašinoms

basic

 

 

Standartiniai valdikliai

ecomatmobileBasic valdymo sistema turi modulinį dizainą, ją paprasta montuoti ir derinti ir ji yra nebrangi. Be pačių valdymo funkcijų sistema siūlo naujus sprendimus laidų instaliacijai ir apsaugai. Grafinis ekranas leidžia vizualizuoti įrangos darbo režimus ir rodyti sisteminius pranešimus.

mobile

 

 

Pažangūs valdikliai

ecomatmobile valdymo sistema - galingų valdiklų grupė. Lanksčios programavimo galimybės, įvairios konfigūracijos pasirinkimai leidžia juos naudoti įvairuose srityse.

modules

 

 

Įėjimų/išėjimų moduliai

Decentralizuoti I/O moduliai skirti naudoti su CANopen sistemomis. Moduliai statomi šalia jutiklių, todėl leidžia ženkliai sumažinti laidų kiekį. Lanksčios iėjimų/išėjimų konfigūracijos galimybės suteikia moduliams universalumo kas leidžia sumažinti sandėlio išlaidas. 

displays

 

 

Monitoriai

Programuojami pagal IEC61131 standartą. Siūlomos įvairios vartotojo sąsajos, kurios suteikia patogumo darbui su įrenginiu. 

 

 

kameras

 

 

Kameros

Beveik visos mobilios mašinos turi ekranus per kurios vartotojai gali stebėti įrangos informaciją, taip pat turi ir kamerų sistemas darbinių zonų stebėjimui. Mobiliose mašinose taip pat gali būti naudojama O2M kamera sukurta specialiai mobilioms mašinoms ir sunkioms ekpsloatavimo sąlygoms. 

diagnostic

 

 

Diagnostiniai moduliai

Diagnostiniai duomenys yra pagrindas įrangos valdymui. Šiuolaikinės technologijos leidžia sumažinti išlaidas ir išvengti įrangos prastovų.

signal

 

 

Signalų keitikliai

Signalų keitikliai skirti signalo gauto iš jutiklių apdorojimui ir jų perdavimo į valdymo sistemos įėjimus ir išėjimus ar į CANopen modulius. 

 

Daugiau informacijos ifm electronic tinklalapyje.