Prekių katalogas


Prekių katalogas PDF
formatu, 15,6 MB
atsisiųsti

Esate čia: Gamintojai   VEGA
VEGA

VEGA Grieshaber KG yra pasaulyje pirmaujanti lygio ir slėgio jutiklių gamintoja. VEGA visada turėjo vieną pagrindinį tikslą: novatoriškų, rinkoje pirmaujančių produktų kūrimą.

vega

VEGA įsikūrė 1959 m. Vokietijoje, Švarcvalde. Šiandien įmonėje dirba 1100 žmonių visame pasaulyje, 600 iš jų - bendrovės būstinėje Schiltach'e.
Daugiau nei 70 pasaulio šalių VEGA aktyviai atstovaujama daugelio dukterinių bendrovių ir pardavimų partnerių. Vien tik Europoje VEGA atstovaujama 34 šalyse, Šiaurės ir Pietų Amerikoje - 10 šalių, Afrikoje, Azijoje ir Australijoje - 36 šalyse.
VEGA - patikimas partneris visiems tiek iš techninės, tiek iš komercinės pusės. VEGA jutikliai veikia patikimai ir tiksliai labai skirtingomis ir sudėtingomis sąlygomis, pavyzdžiui, naftos, chemijos ir farmacijos pramonėje, maisto perdirbimo ir geriamojo vandens valymo, nuotekų valymo įrenginiuose, sąvartynuose, kasyboje ir elektros energijos gamyboje, ant gręžimo platformų, laivų ir net lėktuvų.
1997 m. VEGA pristatė pirmuosius dvilaidinius radarinius jutiklius pasaulyje.
2004 metais VEGA pristatė pirmąjį radarinį jutiklį, specialiai sukurtą lygio matavimui birioms medžiagoms. Patikimas lygio matavimas garantuotas net ir sunkiausiomis proceso sąlygomis. VEGA nustatė naujus standartus birių kietųjų dalelių matavimui.

 
Daugiau informacijos rasite VEGA tinklalapyje.

Naudingos nuorodos:

Konfigūratorius

Paieška pagal serijos numerį    

Medžiagų cheminis atsparumas