Festo

Bendradarbiaudami su Festo galime pasiūlyti savo klientams ypatingai platų pneumatinių įrengimų ir automatikos technologijų produktų ir paslaugų asortimentą. Festo inovacijos pneumatinių ir elektrinių pavarų technologijose užtikrina gamybos ir procesų produktyvumo augimą, skatina Jūsų verslo sėkmę. Viskas pramonės ir procesų automatizavimui – nuo atskirų komponentų iki galutinių sprendimų.
Mechanizmai užtikrina patikimą darbą ir ypatingą tikslumą. Iš plataus vožtuvų ir cilindrų asortimento galima pasirinkti idealų sprendimą kiekvienam konkrečiam atvejui.
Šiuolaikiški sprendimai yra pagrįsti pneumatikos ir elektronikos derinimu. Elektroninės valdymo sistemos ne tik daro pneumatiką žymiai „protingesne”, bet ir gerokai greitesne. Festo vystymosi tendencijos yra nukreiptos į surinktus mechanizmus ir sistemas, o platus jos produktų asortimentas yra neatsiejamas nuo dešimtmečių patirties ir nenuilstamo siekio pateikti išbaigtus sprendimus.
Būdama procesų automatizavimo pramonės šakos partnere, Festo tiekia paruoštus instaliuoti šiai pramonės šakai skirtus pneumatinius komponentus. Komponentai turi apsaugos nuo sprogimo klasę ir yra ekonomiški.

Daugiau informacijos rasite FESTO tinklapyje.

Figures, data and facts: The Festo company at a glance