ifm electronic

Pradžioje įkūrėjus tobulėti įkvėpė aistra kurti išskirtinės kokybės ir patikimumo jutiklius bei suteikti klientams ypatingą aptarnavimą. Tokia vizija neišblėso niekada, todėl šiandien žinome, kad ‘kokybė’ smarkiai viršija tą, kurią produktai turėjo 1969 m., kai buvo įkurta ifm.

Close to you

Po daugelio metų intensyvaus bendradarbiavimo su klientais, ifm rinkoje tapo žinomi kaip į aptarnavimą orientuoti jutiklių specialistai ir šiandien turi daugiau nei 7.000 darbuotojų daugiau nei 85 šalyse visame pasaulyje. Netgi išaugus į didelę kompaniją, buvo išlaikytos įkūrimo metų vertybės: lankstumas ir individualumas, būdingi smulkiajam verslui, bei kokybė ir profesionalumas, būdingi didelėms verslo grupėms. Klientai vis dar yra dėmesio centre, todėl ir šūkis yra – close to you.

Kokybė ir aptarnavimas

ifm kokybė yra kur kas daugiau nei galutinis produktas. Visi jų procesai orientuoti į klientų aptarnavimą ir produktų kokybę. Į klientų atsiliepimus yra atsižvelgiama nuolat tobulinant produktų kokybę. ifm testuoja jutiklius daug sunkesnėse sąlygose, negu yra jų techninių charakteristikų ribos, tam, kad įsitikintų, jog jie klientų procesuose jutikliai veiks taip, kaip pažadėta. Kiekvienas jutiklis yra patikrinamas prieš išvežant jį iš gamyklos. Tai yra pažadas, į kurį ifm žiūri rimtai ir dėl to suteikia 5 metų garantiją visiems produktams.

Pagaminta Vokietijoje

70% ifm produktų vystoma ir gaminama Vokietijoje. Įmonė visada turėjo glaudų ryšį su šia šalimi, tačiau pasiekus tam tikrą plėtrą svarbiausia buvo išlaikyti viziją – close to you. Gamyklos ir verslo vystymo grupės JAV, Singapūre, Lenkijoje ir Rumunijoje padeda išlaikyti šio principo įgyvendinimą atsižvelgiant į skirtingų rinkų reikalavimus kompetetingai, profesionaliai, greitai ir lanksčiai. Visose gamybos ir produktų vystymo vietose yra įdiegti vienodi vokiškos kokybės standartai tiek darbo sąlygų, tiek aplinkosaugos, tiek produktų vystymo ir gamybos srityse.

Daugiau informacijos apie šį gamintoją galite rasti ifm tinklapyje.