Kostal

KOSTAL Solar Electric – išmanūs ir tvarūs inverteriai

KOSTAL Solar Electric buvo įkurta 2006 m. kaip atskira KOSTAL grupės įmonė, skirta plėtoti žaliajai ir išmaniajai energetikai. Ši kompanija nuolat vysto inovatyvius sprendimus ateities energetikai, kad klientai galėtų naudoti ekologišką ir švarią energiją – tiesiai nuo savo stogo!

Klientų poreikių patenkinimas ir aukščiausi kokybės standartai yra svarbiausi dalykai KOSTAL Solar Electric. Jie užtikrinami didžiausią įmanomą dėmesį skiriant klientų aptarnavimui visame pasaulyje bei produktų ir gamybos vystymui Vokietijoje. Ši įmonių grupė turi daugiau nei 100 metų patirtį kaip komponentų automobilių pramonei tiekėja: tai dar vienas solidus pranašumas.

Pagrindinės grupės įmonės KOSTAL Industrie Elektrik būstinė yra Vokietijoje, Hagene, o KOSTAL Solar Electric yra įsikūrusi Breisgau Freiburge. Įmonių grupė veiklą sėkmingai vykdo jau nuo 1912 m.

 

KOSTAL inverteriai – kiekvienam atvejui

  • Privatiems namams – naudokite saulės elektrinių energiją ir sumažinkite savo elektros sąnaudas.
  • Įmonių pastatams – sumažinkite savo sąnaudas ilguoju laikotarpiu.

KOSTAL ir Elintos partnerystė

Elinta visada siekė klientams siūlyti inovatyvius sprendimus, kurie padeda kurti pridėtinę vertę. Saulės elektrinėms tobulėjant bei pradedant diegti naujas technologijas, mes matome, kad jau galime pasiūlyti sprendimus, orientuotus į ilgalaikę ir tvarią ateitį. Rinkoje atsirandant produktams, kurie leidžia nepriklausyti nuo elektros energijos tarifų bei naudoti energiją tada, kai jos reikia, mes pradedame atstovauti KOSTAL Solar Electric Lietuvoje. Inverteris yra atsinaujinančių energijos šaltinių kertinis elementas, todėl būtent nuo jo funkcionalumo labai priklauso galimybės, ką galima daryti su pagaminta energija. Taigi, partnerystė su KOSTAL Solar Electric yra vienas pirmųjų mūsų žingsnių atsinaujinančių šaltinių energetikoje. Jį žengiame todėl, kad energetika tampa ne tik žalia, bet ir išmani, o mes užsiimame būtent tokiomis technologijomis.

KOSTAL Solar Electric siūlo mokymus sistemų diegėjams įvairiose valstybėse, taip pat ir Baltijos šalyse.

Daugiau informacijos apie šį gamintoją galite rasti Kostal Solar Electric tinklapyje.