Phoenix Contact

Phoenix Contact korporacija, įkurta 1923 m., šiuo metu yra vienas pirmaujančių elektros jungčių ir pramoninės automatikos gamintojų. Daugiau negu 17.600 korporacijos darbuotojų, 40 dukterinių įmonių ir 30 pardavimų partnerių bendradarbiauja su klientais visame pasaulyje. Mes kuriame pažangą novatoriškais ir įkvepiančiais sprendimais. Santykiuose su klientais ir verslo partneriais siekiame bendros ilgalaikės naudos.

Phoenix Contact gamina elektros jungtis tarp laidininkų ir spausdintinių plokščių, automatikos technologijas ir apsaugos priemones nuo viršįtampių. Phoenix Contact darbuotojai bendradarbiauja su klientais, kad sukurtų pažangius gaminius viso pasaulio rinkoms.

Mūsų produkcijos vartotojų galima rasti visuose pramonės sektoriuose. Phoenix Contact moduliniai gnybtai, sąsajų elementai, automatizavimo technologija ir apsaugos sistemos nuo impulsinių viršįtampių puikiai vertinami mūsų klientų.

Phoenix Contact filosofija – ĮKVEPIANČIOS NAUJOVĖS – skatina nuolat kurti naujus gaminius, kad klientai savo užduotis galėtų spręsti paprasčiau ir efektyviau.

Daugiau informacijos rasite Phoenix Contact tinklapyje.