Rittal

Rittal yra aukščiausio lygio visame pasaulyje žinomas tiekėjas, galintis pasiūlyti naujoviškas spintų ir korpusų technologijas nuo A iki Z.

Gaminiai ir paslaugos:

 • pramoninės spintos ir korpusai;
 • mikroklimato sistemos;
 • šynų įranga;
 • produktai ir sprendimai skirti IT&T;
 • programinė įranga projektavimui;
 • įvairūs priedai;
 • automatinės apdirbimo sistemos.

Skaičiai:

 • virš 10.000 nuolatinių darbuotojų visame pasaulyje;
 • 19 moderniausių gamybos linijų visame pasaulyje;
 • 60 dukterinių įmonių;
 • 22 logistikos ir surinkimo centrai Vokietijoje, daugiau nei 150 visame pasaulyje;
 • virš 70 distributorių visame pasaulyje;
 • virš 10.000 standartinių gaminių, palaikomų Rittal sandėlyje.

Rittal naujovės

Korpusų sistemos, kurios patenkina net pačius aukščiausius praktinio naudojimo reikalavimus, yra vienas iš Rittal išskirtinumų. Mes pritaikysime idealų korpusą bet kokiam uždaviniui ir parinksime patį tinkamiausią IT stovą.

Labai našūs srovės paskirstymo komponentai, puikiai suderinti su klimato valdymo prietaisais ir sudėtingais lauko sprendimais, užbaigia unikalią, visą apimančią korpusų seriją, kurią sukūrė ši pasaulinė inovacijų įmonė. Rittal yra vienas iš pasaulyje pirmaujančių tiekėjų, kurie orientuoti į ateities technologijas, todėl jis gali iš karto pasiūlyti daugiau nei 10.000 standartinių gaminių. Visa produkcija yra patvirtinta atitinkamais valstybiniais ir tarptautiniais atitikties sertifikatais.

Modernus dizainas, tobuli ergonominiai sprendimai, patogus naudojimas bei sugebėjimas pasiūlyti Rittal partneriams sprendimus, kurie tiksliai suderinti su individualiais poreikiais, yra neabejotini Rittal pranašumai. Šiais pranašumais bet kada gali pasikliauti ir remtis visi Rittal partneriai.


Rittal gamybos technologija

Novatoriška energija ir profesionalus naujų idėjų taikymas yra nenugalima Rittal kombinacija. Aukščiausios technologijos gamybinė įranga leidžia įgyvendinti mūsų troškimus.

Ultra-moderni technologija ir į ateitį orientuoti metodai lemia spintų ir korpusų sprendimus, kurių kokybė yra tolygi nepaprastam ekonomiškumui. Pagrindą sudaro pilnai automatizuotos suvirinimo, surinkimo ir pakavimo linijos – tai labai naujoviškos ir ekologiškos gamybos fazės, susidedančios iš plazmos suvirinimo ir elektroforezės panardinimo, kurie užtikrina aukštus produkcijos standartus. Rezultatas: 19 Rittal aukščiausios technologijos gamyklų visame pasaulyje tiekia produktus, kurie užtikrina tikrą kokybę.

Rittal kokybė

Naujoviškų Rittal gaminių pritaikymo sritys tampa vis įvairesnės, o poreikiai vis sudėtingesni. Tik nuoseklus kokybės valdymas gali užtikrinti nuolatinį gaminių, paslaugų ir vidinių procesų tobulinimą. Rittal partneriai gauna naudos iš nuolatos išlaikomų aukščiausių standartų, kurie patenkina jų lūkesčius, bei suteikia galimybę nedraudžiamai naudoti šiuos gaminius visame pasaulyje. Nuosekli Rittal kokybės filosofija leido gauti tokius pripažintus tarptautinius sertifikatus kaip DIN EN ISO 9001:2000. Šiuos sertifikatus gavome dėl atidaus vertingų natūralių išteklių naudojimo, saugant aplinką ir visuomenės sveikatą. Dėl tokių įtikinančių faktų Rittal buvo sertifikuotas, kaip atitinkantis DIN EN ISO 14001:2004 ir OHSAS 18001:1999 standartus.

Aptarnavimas

Esant poreikiui, teikiame skylių išmušimo skyduose paslaugas!

Daugiau informacijos rasite Rittal tinklapyje.