Siemens

 

Siemens yra inovacijų ir technologijų lyderis kuriant produktus pramonės automatizavimui ir skaitmenizavimui. Elinta, glaudžiai bendradarbiaudama su jais, skatina gamybos skaitmenizavimą visose pramonės šakose.

Gilesnė skaitmenizacija kartu su augančiu gamybinių procesų lankstumu, suteikia naujas galimybes gamykloms visame pasaulyje – galima patenkinti vis daugiau skirtingų klientų poreikių, sumažinti naujo produkto paleidimo į rinką laiką, sutaupyti įvairių išteklių, tokių kaip energija, vanduo, nuotekos, pagerinti aplinkosauginius rodiklius. Taip pat tai skatina sukurti dar daugiau inovacijų, naujų paslaugų ir netgi verslų.

Siemens siekia gamybinėms įmonėms atskleisti visą skaitmenizacijos potencialą kurdami lyderiaujančias technologijas pramonės automatizacijai ir skaitmenizacijai.

Produktai skaitmeniniam verslui yra Siemens pramonės padalinio pagrindinis tikslas. Siekiama visų dydžių įmones aprūpinti tinkamais produktais ir paslaugomis visų grandžių integracijai bei skaitmenizacijai. Specifiniai tam tikroms pramonės šakoms skirti skaitmeninio verslo sprendimai leidžia sumažinti laiką, skirtą produktų išvystymui ir padidinti gamybos lankstumą, produktyvumą bei aplinkosaugos efektyvumą.