cab lazerinio markiravimo sprendimai

Kokie yra lazerinio žymėjimo pranašumai, lyginant su rašaliniu ar terminiu spausdinimu?

Lazerinio markiravimo pasirinkimas leidžia mažiau galvoti apie gaminio įpakavimą, nes lazerinis žymėjimas yra patvarus, atsparus dėmėms ir nešvarumams ir jam nereikia jokių papildomų medžiagų. Dėl ypač gero lazerio spindulio fokuso, net išgaubti ar nelygus paviršiai gali būti pažymėti iki 1000 dpi rezoliucija. Toks žymėjimas yra atsparus aplinkos poveikiui, tirpikliams ar trinčiai. Lazerinis žymėjimas atliekamas bekontakčiu būdu tiesiai ant gaminio, todėl nereikia nieko papildomai lipinti ar tvirtinti. Lazerinio žymėjimo aparato kaina yra gana didelė, tačiau investicijos atsiperka, nes nereikia jokių eksploatacinių medžiagų, tokių kaip markiravimo juostelės ar etiketės.

Ar galima žymėti bet kokią medžiagą?

Iš principo, taip. Klientai dažniausiai naudoja metalus ar plastikus, taip pat folijas pritaikytas marikiravimui lazeriu.

Kodėl CAB markiravimo lazeriai taip vertinami pramonėje?

Viena vertus dėl patikimos konstrukcijos ir ypač aukštos spindulių kokybės. Tačiau esminis dalykas yra tas, kad CAB lazeriai sukurti taip, kad juos būtų ypač lengva integruoti į sistemą. Dėl savo našumo ir visų pramonėje reikalingų saugos ir komunikacijos protokolų CAB lazeriai yra puikus pasirinkimas sprendžiant markiravimo problemas pramonėje.

Kokie yra spinduliavimo šaltiniai?

Tai tikrai svarbus faktorius. Dauguma CAB markiravimo lazerių yra impulsiniai, kas garantuoja aukštą spindulių kokybę, nepertraukiamą darbą ir ilgą tarnavimo laiką. CAB siūlo lazerius, kurių išėjimo galia 20W, 30W arba 50W.

Xeno4 lazeriai

Lazerio našumas ir markiravimo kokybė priklauso nuo galios ir spindulio fokusavimo. cab XENO 4 markiravimo lazeriai gali būti 20W, 30W ar 50W galios ir priklausomai nuo parinkto lęšio markiravimo laukas gali būti 69 x 69 mm arba 290 x 290 mm. Galimas markiravimas ant plastikinių, metalinių ar dažytų paviršių. XENO 4 sudaro dvi dalys: valdymo modulis su integruotu spinduliavimo šaltiniu ir skaneris, kuris pajungtas su šaltiniu per optinį kabelį.

XENO1 lazeris

XENO1 lazeris vertinamas dėl savo paprastumo. Tai – kompaktiškas, paruoštas naudojimui lazeris, kurį užtenka ištraukti iš dėžės, nusistatyti markiravimo parametrus ir jis jau paruoštas naudojimui.

Kokie trys pagrindiniai kriterijai nurodantys, kad reikia rinktis lazerinį markiravimą?

Pirmiausiai reikia žinoti ką reikės markiruoti, medžiagiškumą ir paviršiaus sandarą. Toliau reikia užduoti klausimą „kur“ ir „kaip“. Ar tai atskira darbo vieta ar automatine gamybos linija? Jei tai gamybos linija labai svarbus aspektas yra objekto judėjimo greitis markiravimo metu. Ir trečias punktas galėtų būti specifiniai klientų ir pramonės šakos reikalavimai. Kiekviena pramonės šaka turi tik jai būdingus žymėjimo standartus. Visiems gerai žinoma, kad produkto atsekamumas yra labai svarbus faktorius. Žymėjimai ir markiravimai mašinų ar farmacijos pramonėje turi atitikti visus kokybės, apsaugos nuo padirbinėjimo ir saugumo reikalavimus. Tas pats galioja ir žymėjimams ant elektronikos komponentų, sandarinimo dalių ar elektros jungiklių.

Mūsų užduotis išsiaiškinti kliento poreikius ir parinkti tinkamą markiravimo sprendimą.