Naujasis radarinis lygio jutiklis – VEGAPULS 6X

 

THE 6X®

NAUJASIS RADARINIS LYGIO JUTIKLIS
 

UNIVERSALUS

Radarinis jutiklis kuriam nesvarbu matuoti skystų ar birių produktų lygį.

VEGAPULS 6X susitvarkys su visomis užduotimis, nesvarbu ar matuosite skystus ar birius, šaltus ar karštus, sprogius ar pavojingus produktus. Nebereikia rinktis tinkamo instrumento iš daugelio pasirinkimų. Palikite tai mums.  Aprašykite proceso parametrus ir mes sukonfigūruosimee lygio jutiklį pritaikytą Jūsų situacijai.

SIMPLE, SIMPLER, THE 6X®

Mes pagaminsime VEGAPULS 6X būtent Jūsų užduočiai

Parinkite reikalingus parametrus konfigūratoriaus pagalba arba konsultacijos metu ir mes parinksime tinkamą jutiklio versiją. Nuo tos akimirkos praeis vos porą dienų kol Jūsų jutiklis bus pagamintas, patikrintas ir išsiųstas.

 

Visi VEGAPULS 6X nustatymai bus iš anksto suderinti, jis bus paruoštas naudojimui. Ekranėlis ir derinimo modulis ryškus ir lengvai suprantamas. Jutiklis turi Bluetooth sąsają bevieliam nustatymui naudojantis VEGA Tools App.

KONFIGŪRUOTI DABAR

PAGAMINTAS TEN KUR VERTYBĖS YRA VERTINAMOS

Technologija gera tiek, kiek žmonės ją kuriantys.

Naujasis VEGAPULS 6X yra  darbo rezultatas,  kuri sukūrė daugiau nei 1800 vertinamų darbuotojų, 60 metų vertingos matavimo patirties ir visos VEGA vertybės.

 

KAIP SURASTI GERIAUSIĄ MIKROČIPĄ?

IŠRAST JĮ.

 

Radaro mikročipas VEGAPULS 6X viduje apjungia 30 metų patirtį dirbant su radariniais lygio matavimais.

JUTIKLIO ŠIRDIS

Jei reikėtų sureitinguoti inovacijas įdiegtas VEGA radariniuose jutikliuose, mikročipas tikrai būtų sąrašo viršuje. Jutiklio širdyje esanti technologija leidžia patenkinti didelius tikslumo ir patikimumo lūkesčius. Jutiklis veikimo metu atlieka automatinę patikrą kas leidžia nuolat stebėti matavimo tikslumą ir užtikrina tinkamą veikimą.

TRYS PAGRINDINĖS VERTYBĖS: TIKSLUMAS, PATIKIMUMAS IR NAUDOJIMO PAPRASTUMAS

Iš pirmo žvilgsnio sunku suprasti, kas yra naujojo VEGAPULS 6X jutiklio viduje. Šis modelis savyje apjungia buvusius 80 GHz, 26 GHz ir 6 GHz technologijos jutiklius,  taip pat VEGAPULS 64 ir 69 serijos jutiklius viename įrenginyje.

ABSOLIUTUS TIKSLUMAS. ABSOLIUTUS SAUGUMAS

The new chip of VEGAPULS 6X

IT saugumo standartas IEC 62443-4-2. Vis labiau skaitmenizuojant pramonę kibernetinė sauga tampa vis svarbesne užduotimi. Dėl šios priežasties VEGAPULS 6X buvo sukurtas pagal naujausią IT saugumo standartą IEC 62443-4-2, taip užtikrinant, kad jutikliai atitiktų aukščiausius kibernetinio saugumo reikalavimus procesų valdyme.

VEGA employees during the test of measuring instruments

Saugumas ir patikimumas įvairiose proceso sąlygose. Nesvarbu ar VEGAPULS 6X dirba aukštos temperatūros ar slėgio sąlygose, dulkėtoje aplinkoje, ar kitomis sudėtingomis sąlygoms, bet visada užtikrina tikslius matavimo rezultatus. Tokį rezultatą leidžia pasiekti tvirtas korpusas iš aukščiausios kokybės medžiagų, apsaugota elektronika ir privalomas, skrupulingas KIEKVIENO jutiklio testavimas gamybos metu.

Mounted VEGA sensor

Rizikų mažinimas pagal SIL (IEC 61511). Aprūpintas SIL 2/3 VEGAPULS 6X atitinka griežtus tarptautinius saugumo standartus, skirtus apsaugoti sveikatą, aplinką ir produktus proceso eigoje. Trumpai – jutiklis mažina saugumo riziką ir apsaugo visą sistemą ilguoju laikotarpiu.

KAŽKAM TAI TECHNINIAI DUOMENYS. VEGA TAI VADINA – VERTYBĖS

PROCESO TEMPERATŪRA -196 + 450 oC

PROCESO SLĖGIS -1 +160 BAR

MATAVIMO DIAPAZONAS 120 m

MATAVIMO TIKSLUMAS +/-1 MM

KAIP VEIKIA LYGIO MATAVIMAS RADARINIAIS JUTIKLIAIS?

 

VEGAPULS 6X fokusuoja radaro signalą tiksliai į matuojamą terpę. Atsispindėję signalai analizuojami ir įvertinami lygio nustatymui. Dėl įdiegtos technologijos VEGAPLS 6X gali aptikti net silpniausius signalus, todėl šie jutiklis geba patikimai ir tiksliai matuoti  įvairiausių terpių lygį.

 

VEGAPULS 6X turi platų antenų pasirinkimą, taip užtikrinant pritaikymą įvairioms situacijoms. Antenos atitinka aukščiausius higienos ir patikimumo reikalavimus. Jutiklio programinės įrangos algoritmai pašalina trikdžius atsirandančius dėl vidinių talpos konstrukcijų ar antenos aplipimų. Putojantis produktas, aukštas atvamzdis ar maži proceso pajungimai daugiau ne problema. Jutiklis gali matuoti net per plastikines talpos sienas.

NIEKAS NEPADARO TOBŪLŲ DALYKŲ VIENAS. Tam, kad žinotume ko pasaulis tikisi iš VEGA, reikia skirtingų perspektyvų, talentų ir idėjų, taip pat atvirumo ir dėmesio detalėms.

VEGA. KUR VERTYBĖS VERTINAMOS.