Elinta pradeda prekiauti pramoniniais autonominiais mobiliais robotais

Nuolat siekdami pristatyti rinkai inovatyvias technologijas, šįkart gamybos ir kitoms įmonėms norime pasiūlyti autonominius mobilius robotus (AMR). Tai – robotai, kurie gali savarankiškai vežioti prekes, produkciją, žaliavas ar kitus daiktus iš anksto nustatytu maršrutu adaptuodamasis prie besikeičiančios aplinkos. Šie įrenginiai gali padėti automatizuoti vidinės logistikos procesus gamybinėse ir kitose įmonėse, atsisakyti rankinio vežiojimo, taupyti laiką, palengvinti darbuotojų darbą. Visa eilė priemonių užtikrina patikimą saugumą, todėl robotai į kliūtis neatsitrenks.

Mes esame R&R Technology gamintojo atstovai Lietuvos rinkai. Vienas didžiausių šio gamintojo pranašumų – robotai vystomi Lietuvoje bendradarbiaujant su Honkongo įmone RV Automation Technology. Tai leidžia greitai atlikti reikalingus pakeitimus ar modifikacijas, kai to prireikia.

Autonominiai robotai pramonėje pradėti naudoti gana neseniai, todėl kviečiame su mumis susisiekti ir pasikonsultuoti dėl galimo panaudojimo jūsų įmonėje. Mes tikime, kad ši nauja technologija gali padidinti daugelio įmonių konkurencingumą sumažinant rankinio darbo patiriamus kaštus.