Spalvotas ir ryškus – MC35 LED indikatorius

Spalvotas ir ryškus!

Kompaktiškas WERMA Multicolour 241 LED švyturėlis turintis UL sertifikatą ir aukščiausią apsaugos klasę IP69K.

Su naujuoju Multicolour 241 (sutrupintai MC35) švyturėliu vartotojas gali indikuoti skirtingas būsenas ir net septyniomis skirtingomis spalvomis. Šis kompaktiškas švyturėlis gavo JAV rinkai reikalingą UL sertifikatą ir IP69K apsaugos klasę, todėl jis gali dirbti sudėtingiausioms sąlygomis visame pasaulyje.

MC35 LED indikatorius tai ne tik ryškus ir akiai patrauklus dizainas, bet ir išskirtinis matomumas ir patvarumas. Jo diametras 355mm, o sumontavus aukštis nuo paviršaus viso labo 33mm, todėl šis sprendimas puikiai tiks ten kur montavimo vieta yra ribota.

Šis mažas švyturėlis gali šviesti net septyniomis spalvomis: raudona, geltona, žalia, balta, mėlyna, violetinę ir žydra, tačiau yra ir trispalvė versija, kuri šviečia raudonai, geltona arba žaliai. M12 jungtis pagreitinta ir palengvina pajungimo procesą, tiesiog plug & play.

Ne tik ryškus, bet ir garsus

Daugelyje sprendimų nepakanka tik šviesos indikacijos, tačiau reikia ir akustinio signalo. LED indikatorius 241 ir čia turi sprendimą: švyturėlis kombinuotas su garsiniu signalizatoriumi. 3600 Hz signalas, kurio garsumas net 80 dB.

Lengvas ir priežiūros nereikalaujantis montavimas

Švyturėlis montuojamas M22 angoje, kas yra įprasta montuojant indikatorius, todėl tai atliksite su standartiniai įrankiais. Indikatoriaus tarnavimo laikas – 50 000 valandos, tad tai tikrai ilgaamžis ir patikimas indikacijos sprendimas daugelyje užduočių. Nepasaint daugiafunkciškumo šis LED švyturėlis yra labai ekonomiškas ir reikalauja tik nuo 25 iki 45 mA priklausomai nuo varianto.

UL sertifikatas ir P69K apsaugos klasė

Palyginimu su CE, UL sertifikatas nėra teisinis reikalavimas. Tačiau, Werma nusprendė sertifikuoti MC35 indikatorių atsižvelgiant į UL sertifikato standartus. Tai užtikrina, kad produktas gali būti saugiai naudojamas visame pasaulyje.

IP69K apsaugos klasė – aukščiausia apsaugos klasė elektriniams įrenginiams ir garantuoja apsauga nuo kietųjų dalelių, skysčių, garų ir dulkių. Vanduo negali patekti net po dideliu slėgiu ar dėl aukštos temperatūros. Tai leidžia naudoti šį švyturėlį tose vietose kur naudojamas aukšto slėgio valymo sistemos.

Universalus naudojimas

Septynios švyturėlio spalvos, suteikia galybę naudoti jį įvairiausiose situacijose, pavyzdžiui indikuoti darbo mašinos gedimą ar būseną. Dėl savo kompaktiško dizaino MC35 gali būti naudojamas ir mobiliose mašinose. Dėka I69K apsaugos klasės šis indikatorius gali būti naudojamas ir maisto, farmacijos ar chemijos pramonėje, kur taikomi aukšti švaros reikalavimai ir visi įrenginiai turi būti reguliariai plaunami aukštu slėgiu.

Gamintojo puslapis.