STEGO – automatikos spintų mikroklimato sprendimai

Kondensatas, sumaišytas su dulkėmis ir kenksmingomis dujomis trumpina visų jūsų elektronikos komponentų tarnavimo laiką. Naudokite platų kokybiškų šildytuvų asortimentą kartu su elektroniniu higrometru ETF 012, kad apsaugotumėte savo spintas ir kovotumėte su kondensato problema. Produktai turi CE, UL, EAC, CCC sertifikatus ir yra patvirtinti naudoti visame pasaulyje.

Kompaktiški, tačiau galingi – 1700 liumenų STEGO LED šviestuvai leidžia Jums dirbti skydo viduje saugiai ir komfprtiškai. Naujosios VARIOLINE serijos šviestuvai yra puikus sprendimas kalbant apie ilgaamžiškumą ir energijos taupymą. Jo dėka galėsite dirbti tiek dieną, tiek naktį. Šios serijos šviestuvai gali būti įvairių modifikacijų: įvairus maitinimo įtampų spektras, su aptarnavimo lizdu arba be jo, su skirtingais tvirtinimo variantais ir savaime užsiblokuojančiomis jungtimis.

STEGO PTC šildytuvai yra idealus sprendimas mažoms erdvėms. Jų kompaktiškas dizainas padės ten, kur maža erdvė yra didžiausias rūpestis. PTC šildytuvai pasižymi greitu šilumos atidavimu be perkaitimo pavojaus. Touch-safe technologija apsaugo nuo netyčinio nudegimo ir leidžia šildytuvą pastatyti arčiau kitų komponentų. Daugiau informacijos.