Advantech LoRaWAN bevielio ryšio sprendimai pramonei

Pramoninis daiktų internetas

IIoT tikslas – įdiegti gamykloje daugybę jutiklių, kad būtų galima rinkti didžiulį kiekį informacijos ir siųsti ją į valdymo centrą analizei ir apdorojimui. Vartotojai gali ne tik nustatyti sistemos ribines vertes, bet ir  laiku gauti įspėjimus, kad būtų užtikrinta įrengimų darbo saugumas ir padidintas našumas.

Advantech LoRaWAN bevielio ryšio sprendimai pramonei

LoRaWAN pasižymi mažu energijos sunaudojimu ir dideliu ryšio nuotoliu. Leidžia belaidžiu būdu perduoti nutolusių įrenginių ar jutiklių duomenis, valdyti juos. Advantech LoRaWAN sistema susideda iš bazinės stotelės (Gateway) ir galinių modulių (Nodes) ar jutiklių.

Pramoniniai moduliaiPalaiko Modbus RTU, MQTTLanksčios sumontavimo galimybėsOTA palaikymasSkanerio funkcija

Sistemą sudaro bazinė stotelė ir su ja, nuotoliniu būdu, jungiami moduliai. Advantech WISE6610 stotelė palaiko Modbus TCP, MQTT, integruotu Node-RED, gali būti su 4G LTE modemu.

Moduliai pasirenkami pagal poreikį: pvz. diskretinių ar analoginių (DI/DO, AI/AO) signalų surinkimui ar perdavimui, RS485, Modbus perdavimui arba moduliai su integruotas jutikliais, pvz. vibracijų, temperatūros ar drėgmės. Būtent dėl šio lankstumo, LoRaWAN sprendimus galima panaudoti daugelyje sričių:

  • Pramonėje, kai reikia surinkti duomenis iš nutolusių įrenginių, kai tiesti kabelius nepraktiška ar nepatogu;
  • Moderniame žemės ūkyje, kai dideli atstumai tarp jutiklių;
  • Pastatų automatizavime ar ūkyje norint surinkti duomenis iš daugybės matuoklių ar skaitiklių (pvz. vandens ar elektros skaitiklių duomenų surinkimas);