Srovės jutikliai su IO-Link sąsaja – tikslus apkrovos piko stebėjimas

Srovės jutikliai su IO-Link sąsaja – tikslus apkrovos piko stebėjimas

Šiandien vis daugiau pramonės šakų pereina prie skaitmenizacijos. Vienas iš pagrindinių būdų sumažinti išlaidas – optimizuoti energijos vartojimą. Tam itin svarbu atidžiai stebėti momentinio energijos poreikio šuolius. Netikėti elektros energijos suvartojimo pikai gali lemti reikšmingas papildomas išlaidas, ypač energiją intensyviai naudojančiose gamybos įmonėse.

ESS 076 smar current sensors - use case LEGROM

Čia į pagalbą ateina STEGO ESS 076 Smart Sensor Current – išmanus srovės jutiklis su IO-Link sąsaja. Šis jutiklis leidžia efektyviai stebėti apkrovos pikus ir prisideda prie bendro energijos vartojimo efektyvumo didinimo.

SS 076 Smart Sensor Current – tikslumas ir patikimumas

stego_ess076_07600.2-00-1-feature

ESS 076 Smart Sensor Current srovės jutiklis pasižymi šiomis savybėmis:

  • Tikslus matavimas: Jutiklis užtikrina tikslų energijos suvartojimo matavimą realiu laiku, net ir esant dideliems srovės svyravimams.
  • IO-Link sąsaja: IO-Link sąsaja leidžia lengvai integruoti jutiklį į esamas skaitmenines sistemas ir realiu laiku gauti duomenis apie srovę, įtampą, galią ir energijos suvartojimą.
  • Platus matavimo diapazonas: Jutiklis gali matuoti srovę nuo 0 iki 100 A, todėl tinka įvairioms pramoninėms programoms.
  • Kompaktiškas dizainas: Jutiklis yra kompaktiškas ir lengvas, todėl jį lengva montuoti ribotose erdvėse.
  • Apsauga nuo aplinkos poveikio: Jutiklis yra apsaugotas nuo dulkių, drėgmės ir vibracijos, todėl gali veikti net ir atšiauriose aplinkose.

ESS 076 Smart Sensor Current srovės jutiklis gali suteikti pramonės įmonėms leidžia:

  • Sumažinti energijos sąnaudas: Tikslus apkrovos piko stebėjimas leidžia įmonėms optimizuoti energijos suvartojimą ir sumažinti elektros energijos sąnaudas.
  • Padidinti gamybos efektyvumą: Realus laiko duomenys apie energijos suvartojimą padeda įmonėms nustatyti ir pašalinti energijos švaistymą, taip didinant gamybos efektyvumą.
  • Pagerina prevencinę priežiūrą: Stebint srovės apkrovas, galima anksti aptikti įrangos gedimus ir imtis prevencinių priemonių, taip sumažinant prastovų laiką ir padidinant įrangos patikimumą.
stego_ess076_07600.2-00-4

Papildoma informacija: