COVID-19 prevencija su CO2 traffic light

Su Werma CO2 traffic light visada šviežias oras!

Werma bokštelis užtikrins tinkamą uždarų patalpų ventiliaciją ir leis išvengti didelės CO2 koncentracijos erdvėje.
Esant dabartinei epidemiologinei situacijai susiduriame su įvairiais iššūkiais ir sunkumais. Pandemija keičia įprastą gyvenimo ritmą visose srityse, tačiau žmonių sveikata išlieka didžiausiu prioritetu.
Dėl šios priežasties vyriausybė ir verslas pastoviai ieško naujų būdų suvaldyti globalią pandemiją ir prisitaikyti prie nuolat kintančių aplinkybių. WERMA Signaltechnik turi tam priemonių – su CO2traffic light realiu laiku galima stebėti anglies dvideginio koncentraciją aplinkoje. Tris bokštelio spalvos aiškiai parodo ar patalpą reikia išvedinti.
Nuolat vėdinamos patalpos leidžia išvengti didelės koncentracijos CO2 ofiso, konferencijų salių, restoranų, klasių, parduotuvių, teatrų, gydytojų kabinetų, sporto salių ir kitų uždarų patalpų ore ir sumažinti rizika COVID-19 ir kitų virusų perdavimui iki minimumo.

Keli CO2 koncentracijos bokštelio panaudojimo būdai:

  • Mokyklos/universiteto/vaikų darželio klasė

Jau visai neužilgo moksleiviai ir studentai grįš į mokslus, siekiant juos apsaugoti ne tik nuo Covid-19, bet ir kitų užkrečiamų lygų, kurių užkrėtimai rudenėjant smarkiai išauga, būtina tinkamai vėdinti patalpas. Beje, oro trūkumas skatina mieguistumą ir  dėmesį išlaikyti yra sunkiau, todėl CO2 koncentracijos bokštelis padės suvaldyti šias situacijas.

  • Teismo posėdžių salė

Daug ir įvairių žmonių dienos eigoje apsilanko šioje uždaroje erdvėje, todėl stebėti ir tinkamai ventiliuoti orą yra būtina.

  • Muzikos būrelio repeticija

Didelė žmonių koncentracija, uždara erdvė, pučiamieji instrumentai, kurie skatina gilų kvėpavimą, labai palankios aplinkybės sklisti įvairiems virusams

  • Susirinkimo/konferencijų salė

Taip pat kaip ir mokinių pilnoje klasėje, taip ir konferencijų salėje šviežias oras ne tik mažina virusų sklidimą, bet ir padeda neprarasti koncentracijos ir mažina mieguistumą, o tas labai praverčia kai priimami sprendimai ir vykdomos diskusijos ar mokymai.

Sudomino? Užsakant paminėkite slaptažodį ELINTACO2 ir gaukite ypatingą pasiūlymą – 240 €/vnt.